Challenger Pro League • 8. HaftaKRC Genk II - Club Brugge II maç sonucu ve istatistikleri 24.10.2026
KRC Genk II - Club Brugge II: kısaca
KRC Genk II - Club Brugge II maçı 24 Ekim 2026 tarihinde Challenger Pro League 8. Hafta kapsamında oynandı ve 0-0 sona erdi (ilk yarı 0-0). Stadyum: Cegeka Arena, Genk.
Maç olayları
- 20'Christian AkpanSarı kart
- 45'⇄↑ Jelle Driessen↓ Loïc Alvarez Fernandez
- İlk yarı 0 - 0
- 53'Adrian PalaciosSarı kart
- 61'⇄↑ Al-Hassan Kamara↓ Briek Morel
- 61'⇄↑ Jessi Da Silva↓ Tian Nai Koren
- 64'VARChristian Akpan
- 71'⇄↑ Shakhmurat Dauletov↓ Precious Ogbeiwi
- 87'⇄↑ Axl Wins↓ Alexander Leon·Vandeperre
- 87'⇄↑ Clever Ossohou↓ Naim Amengai
- 87'⇄↑ Manu Mocsnik↓ Christian Akpan
- 88'⇄↑ Thierno Amadou Baldé↓ Kim Myung-jun
- Maç sonu 0 - 0
Öne çıkan istatistikler Tümü →
46%Topla oynama54%
1.48Gol beklentisi (xG)0.9
17Toplam şut16
3İsabetli şut4
4Korner7
2Sarı kart0
Maç bilgileri
- Turnuva
- Belçika · Challenger Pro League
- Tur
- 8. Hafta
- Başlama
- 24 Ekim 2026, Cumartesi 17:00 (TSİ)
- Stadyum
- Cegeka Arena, Genk
- İlk yarı
- 0 - 0
- T.D. KRC Genk II
- I. de Camargo
- T.D. Club Brugge II
- Piet Cremers
AsyabahisAsyabahis • Kayıp bonusuÜye OlMobil uygulama
Sık sorulan sorular
KRC Genk II - Club Brugge II maçı ne zaman?
Maç 24 Ekim 2026, Cumartesi, saat 17:00 (TSİ) oynandı.
KRC Genk II - Club Brugge II maçı kaç kaç bitti?
Maç 0-0 sona erdi.
KRC Genk II - Club Brugge II maçı hangi stadyumda?
Cegeka Arena (Genk).
KRC Genk II - Club Brugge II maçı hangi turnuvada?
Challenger Pro League, 8. Hafta.
KRC Genk II bu maçta hangi dizilişle oynadı?
KRC Genk II 4-4-2 dizilişiyle oynadı; teknik direktör I. de Camargo.
Club Brugge II bu maçta hangi dizilişle oynadı?
Club Brugge II 4-4-2 dizilişiyle oynadı; teknik direktör Piet Cremers.
717.8Corte92↓6.8Vandeperre826.8Hoogen547.0Coulibaly967.1Odoi85↓6.3Koren686.5Kurtal867.2Okon-Engstler73↓6.3Morel776.4Vasovic97↓7.0Amengai977.0Doucouré557.6Yoshinaga346.8Palacios737.0Mbavu65↓6.9Akpan786.4Achahbar75↓6.8Ogbeiwi50Kone26.6Pierre74Fernandez89↓6.6Myeong-Jun
Oyuncu puanları maç sırasında güncellenir. ⚽ gol, ▮ kart, ↓ oyundan çıktı.
KRC Genk II
Yedekler
- 82Thierno Amadou Baldé Forvet
- 77Shakhmurat Dauletov Forvet
- 76J. Driessen Orta saha↑ 45'6.4
- 54S. El Morabet Defans
- 59W. Kapers Defans
- 22Brad Ryan Manguelle Defans
- 53M. Mocsnik Orta saha↑ 87'6.3
- 61D. Van Laere Kaleci
- 72Alpha Barry Defans
Club Brugge II
Teknik direktörPiet Cremers
Yedekler
- 76L. Delorge Orta saha
- 95M. Elbay Defans
- 90A. Garcia Defans
- 78A. H. Kamara Forvet↑ 61'6.5
- 91T. Kestemont Kaleci
- 87Clever Ossohou Forvet↑ 87'6.7
- 72J. Pedro da Silva Forvet↑ 61'6.6
- 99K. Angulo Forvet
- 98A. Wins Defans↑ 87'6.6
Takım istatistikleri
46%Topla oynama54%
1.48Gol beklentisi (xG)0.9
17Toplam şut16
3İsabetli şut4
8İsabetsiz şut4
6Engellenen şut8
10Ceza sahası içi şut8
7Ceza sahası dışı şut8
4Korner7
3Ofsayt1
16Faul12
2Sarı kart0
0Kırmızı kart0
4Kurtarış3
374Toplam pas451
320İsabetli pas386
KRC Genk II
| Oyuncu | Puan | Dk | Gol | Asist | Şut | Pas | K.Pas | T.Kap | İkili | Çalım | Faul | Kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Yoshinaga | 7.6 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 23/25 | 4 | 3 | 5/8 | 0/1 | 2 | |
| Moussa Kone | 7.2 | 90 | 0 | 0 | 3 (1) | 34/39 | 1 | 2 | 4/7 | 0/1 | 1 | |
| E. Mbavu | 7.0 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 36/40 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0 | |
| E. Doucouré | 7.0 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 28/34 | 0 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0 | |
| C. Akpan | 6.9 | 87 | 0 | 0 | 1 (1) | 43/51 | 0 | 5 | 10/16 | 1/2 | 4 | |
| P. Ogbeiwi | 6.8 | 71 | 0 | 0 | 1 (0) | 19/21 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0 | |
| A. Palacios | 6.8 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 53/61 | 1 | 0 | 2/4 | 1/1 | 1 | |
| Shakhmurat Dauletov | 6.7 | 19 | 0 | 0 | 0 (0) | 3/5 | 0 | 0 | 0/4 | 0/2 | 0 | |
| Kim Myeong-Jun | 6.6 | 88 | 0 | 0 | 5 (1) | 10/14 | 1 | 1 | 5/8 | 0/0 | 3 | |
| K. Pierre | 6.6 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 23/25 | 1 | 1 | 4/7 | 1/2 | 0 | |
| Thierno Amadou Baldé | 6.5 | 2 | 0 | 0 | 0 (0) | 2/2 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0 | |
| Loïc Alvarez Fernandez | 6.5 | 45 | 0 | 0 | 0 (0) | 11/14 | 0 | 0 | 1/4 | 0/0 | 2 | |
| J. Driessen | 6.4 | 45 | 0 | 0 | 1 (0) | 15/18 | 1 | 0 | 1/3 | 0/1 | 1 | |
| K. Achahbar | 6.4 | 90 | 0 | 0 | 2 (0) | 17/22 | 2 | 1 | 1/6 | 0/2 | 2 | |
| M. Mocsnik | 6.3 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 3/3 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0 |
Club Brugge II
| Oyuncu | Puan | Dk | Gol | Asist | Şut | Pas | K.Pas | T.Kap | İkili | Çalım | Faul | Kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. De Corte | 7.8 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 49/55 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0 | |
| G. Okon-Engstler | 7.2 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 39/46 | 3 | 2 | 6/9 | 0/0 | 1 | |
| D. Odoi | 7.1 | 90 | 0 | 0 | 2 (0) | 36/41 | 0 | 1 | 4/6 | 0/0 | 0 | |
| N. Amengai | 7.0 | 87 | 0 | 0 | 4 (3) | 22/31 | 4 | 3 | 7/11 | 0/1 | 1 | |
| S. Coulibaly | 7.0 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 83/93 | 0 | 1 | 2/4 | 0/0 | 0 | |
| Alexander Vandeperre | 6.8 | 87 | 0 | 0 | 1 (0) | 29/33 | 0 | 4 | 5/13 | 0/2 | 1 | |
| S. Gomez van Hoogen | 6.8 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 56/62 | 0 | 1 | 2/4 | 0/0 | 1 | |
| Clever Ossohou | 6.7 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 1/2 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0 | |
| J. Pedro da Silva | 6.6 | 29 | 0 | 0 | 2 (1) | 6/9 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0 | |
| A. Wins | 6.6 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 4/6 | 0 | 1 | 2/3 | 0/0 | 1 | |
| U. Kurtal | 6.5 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 17/18 | 1 | 1 | 3/5 | 0/0 | 2 | |
| A. H. Kamara | 6.5 | 29 | 0 | 0 | 0 (0) | 5/7 | 0 | 0 | 0/2 | 0/0 | 2 | |
| A. Vasovic | 6.4 | 90 | 0 | 0 | 2 (0) | 10/17 | 2 | 0 | 1/4 | 1/2 | 1 | |
| Briek Morel | 6.3 | 61 | 0 | 0 | 2 (0) | 16/17 | 1 | 0 | 1/4 | 0/0 | 1 | |
| T. N. Koren | 6.3 | 61 | 0 | 0 | 1 (0) | 13/14 | 1 | 1 | 2/5 | 0/0 | 1 |
Maç tamamlandı; maç öncesi oranlar artık listelenmiyor.
Bahis siteleri
Aralarındaki maçlar (son 9)
1KRC Genk II galibiyet
2Beraberlik
6Club Brugge II galibiyet
Atılan goller: KRC Genk II 6 – 16 Club Brugge II
MS24 Ekim
KRC Genk II
Club Brugge II0
0MS10 Mart
KRC Genk II
Club Brugge II0
0MS31 Ağustos
Club Brugge II
KRC Genk II1
2MS14 Mart
Club Brugge II
KRC Genk II3
0MS9 Kasım
KRC Genk II
Club Brugge II1
2MS1 Mart
Club Brugge II
KRC Genk II2
1MS25 Ağustos
KRC Genk II
Club Brugge II0
3MS9 Aralık
KRC Genk II
Club Brugge II1
2MS9 Ekim
Club Brugge II
KRC Genk II3
1
0MS10 Mart
0MS31 Ağustos
2MS14 Mart
0MS9 Kasım
2MS1 Mart
1MS25 Ağustos
3MS9 Aralık
2MS9 Ekim
1
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | 24 | GGGGG | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 9 | 19 | BGGGG | |
| 3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 6 | 15 | MMGGG | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | -1 | 15 | GGMGM | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 4 | 13 | GMMBG | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 2 | 13 | MGBGM | |
| 7 | 9 | 4 | 0 | 5 | -1 | 12 | GGGMM | |
| 8 | 7 | 4 | 0 | 3 | -1 | 12 | MMGGG | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | GMGBM | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | MBMBB | |
| 11 | 9 | 2 | 3 | 4 | -3 | 9 | BBMBM | |
| 12 | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 | MGMBB | |
| 13 | 9 | 2 | 2 | 5 | -4 | 8 | GGMBM | |
| 14 | 9 | 1 | 2 | 6 | -9 | 5 | MMMMB | |
| 15 | 7 | 0 | 1 | 6 | -10 | 1 | MMMBM |
Son güncelleme: · Veri kaynağı: API-Football